Masz Dacię?

Sprawdź usługi Serwisu Dacii!

Podstawą filozofii marki Dacia jest bezpieczeństwo i przyjemność. Z tego powodu każdy kierowca może liczyć na rzeczowe porady i konstruktywne wskazówki służące bezawaryjnej eksploatacji swojej Dacii.

Kontakt

Serwis Gdańsk

RENAULT Zdunek

Dyrektor Obsługi Posprzedażnej

Piotr Darznik

piotr.darznik@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Kierownik Serwisu Gdańsk

Adrian Nierychlewski

784 417 236

adrian.nierychlewski@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Recepcja Serwisu

Karolina Nikołajew

58 600 14 20

795 490 789

karolina.nikolajew@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Doradca Serwisowy

Katarzyna Jastrzębowska

58 600 14 25

535 639 833

katarzyna.jastrzebowska@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Doradca Serwisowy

Damian Siwek

58 600 14 23

574 042 610

damian.siwek@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Doradca Serwisowy

Mariusz Siek

58 600 14 20

784 026 490

mariusz.siek@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Doradca serwisowy

Rafał Tyszkowski

58 600 14 24

734 419 533

rafal.tyszkowski@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Doradca serwisowy

Karol Kitlas

58 600 14 24

531 288 199

karol.kitlas@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Specjalista ds. gwarancji

Mateusz Marchlewski

58 600 14 28

604 647 848

mateusz.marchlewski@zdunek.pl

Kontakt

Serwis Sopot

RENAULT Zdunek

Dyrektor Obsługi Posprzedażnej

Piotr Darznik

piotr.darznik@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Kierownik Serwisu

Jacek Bochentyn

795 493 319

jacek.bochentyn@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Doradca Serwisowy

Natalia Bujanowska

600 485 356

natalia.bujanowska@zdunek.pl

Kontakt

Serwis Gdynia

RENAULT Zdunek

Dyrektor Obsługi Posprzedażnej

Piotr Darznik

piotr.darznik@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Kierownik Serwisu

Kamil Dybała

600 892 940

kamil.dybala@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Recepcja serwisu

Weronika Białk

694 470 673

58 600 15 20

weronika.bialk@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Doradca Serwisowy

Bartosz Jarmuż

795 493 309

bartosz.jarmuz@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Wojciech Grzesiak

536 260 219

wojciech.grzesiak@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Specjalista ds. Gwarancji

Tomasz Taras

608 600 792

tomasz.taras@zdunek.pl