Masz Dacię?

Sprawdź usługi Serwisu Dacii!

Podstawą filozofii marki Dacia jest bezpieczeństwo i przyjemność. Z tego powodu każdy kierowca może liczyć na rzeczowe porady i konstruktywne wskazówki służące bezawaryjnej eksploatacji swojej Dacii.

Slide background
Slide background
Gotowy na zimę?
Nie daj się zaskoczyć

Poznaj naszą ofertę kompletnych kół zimowych (opona + felga + kołpak)

Chamade
Chamade 15”

Chamade 15”

Logan / Sandero
Fulda 185/65 R15 88T

725 zł/szt.
Motrio
Koło z felgą stalową 15”

Koło z felgą stalową 15”

Logan / Sandero
Motrio 185/65 R15 92T

500 zł/szt.
Motrio
Koło z felgą stalową 16”

Koło z felgą stalową 16”

Logan / Sandero
Motrio 205/55 R16 91T

595 zł/szt.
Logan, Sandero
Fulda
Panache 16”

Panache 16”

Lodgy
Fulda 195/55 R16 91H

1 005 zł/szt.
Motrio
Koło z felgą stalową 15”

Koło z felgą stalową 15”

Lodgy
Motrio 185/65 R15 92T

575 zł/szt.
Umów wymianę opon online
i zyskaj skuteczną ochronę przedniej szyby

Umawiając się na wymianę opon online, oszczędzasz swój czas i dodatkowo zyskujesz w cenie wymiany RainProtect wraz z aplikacją na przednią szybę

Kontakt

Serwis Gdańsk

RENAULT Zdunek

Dyrektor Obsługi Posprzedażnej

Piotr Darznik

piotr.darznik@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Kierownik Serwisu Gdańsk

Adrian Nierychlewski

784 417 236

adrian.nierychlewski@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Doradca Serwisowy

Katarzyna Jastrzębowska

58 600 14 25

535 639 833

katarzyna.jastrzebowska@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Doradca serwisowy

Karol Kitlas

58 600 14 24

531 288 199

karol.kitlas@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Doradca serwisowy

Dawid Dawidowicz

58 600 14 24

dawid.dawidowicz@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Specjalista ds. gwarancji

Rafał Tyszkowski

58 600 14 28

734 419 533

rafal.tyszkowski@zdunek.pl

Kontakt

Serwis Sopot

RENAULT Zdunek

Dyrektor Obsługi Posprzedażnej

Piotr Darznik

piotr.darznik@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Doradca Serwisowy

Natalia Bujanowska

600 485 356

natalia.bujanowska@zdunek.pl

Kontakt

Serwis Gdynia

RENAULT Zdunek

Dyrektor Obsługi Posprzedażnej

Piotr Darznik

piotr.darznik@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Kierownik Serwisu

Kamil Dybała

600 892 940

kamil.dybala@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Recepcja serwisu

Weronika Białk

694 470 673

58 600 15 20

weronika.bialk@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Doradca Serwisowy

Bartosz Jarmuż

795 493 309

bartosz.jarmuz@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Doradca serwisowy

Kamil Bogdanowicz

784 527 769

kamil.bogdanowicz@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Doradca Serwisowy

Wojciech Grzesiak

536 260 219

wojciech.grzesiak@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Specjalista ds. Gwarancji

Tomasz Taras

608 600 792

tomasz.taras@zdunek.pl