Masz Dacię?

Sprawdź usługi Serwisu Dacii!

Podstawą filozofii marki Dacia jest bezpieczeństwo i przyjemność. Z tego powodu każdy kierowca może liczyć na rzeczowe porady i konstruktywne wskazówki służące bezawaryjnej eksploatacji swojej Dacii.

Kontakt

Serwis Gdańsk

RENAULT Zdunek

Dyrektor Obsługi Posprzedażnej

Karol Gawin

karol.gawin@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Szef serwisu

Piotr Darznik

piotr.darznik@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Recepcja serwisu

Katarzyna Jastrzębowska

795 490 789

58 600 14 21

katarzyna.jastrzebowska@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Mistrz Serwisu

Piotr Kopij

536 128 250

RENAULT Zdunek

Mistrz Serwisu

Marcin Fałkowski

600 877 454

RENAULT Zdunek

Doradca Serwisowy

Agnieszka Niewińska

58 600 14 25

600 485 356

agnieszka.niewinska@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Doradca serwisowy

Rafał Tyszkowski

58 600 14 24

734 419 533

rafal.tyszkowski@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Doradca Serwisowy

Łukasz Gulczyński

58 600 14 25

734 419 552

lukasz.gulczynski@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Doradca serwisowy

Karol Kitlas

58 600 14 24

531 288 199

karol.kitlas@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Doradca serwisowy

Adrian Nierychlewski

58 600 14 24

784 417 236

adrian.nierychlewski@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Specjalista ds. gwarancji

Mateusz Marchlewski

58 600 14 28

604 647 848

mateusz.marchlewski@zdunek.pl

Kontakt

Serwis Sopot

RENAULT Zdunek

Dyrektor Obsługi Posprzedażnej

Karol Gawin

karol.gawin@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Kierownik Serwisu

Jacek Bochentyn

795 493 319

jacek.bochentyn@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Doradca Serwisowy

Michał Adamowski

666 885 910

michal.adamowski@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Doradca Serwisowy

Beniamin Górski

883 317 970

beniamin.gorski@zdunek.pl

Kontakt

Serwis Gdynia

RENAULT Zdunek

Kierownik Serwisu

Kamil Dybała

600 892 940

kamil.dybala@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Dyrektor Obsługi Posprzedażnej

Karol Gawin

karol.gawin@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Recepcja Serwisu

Aleksandra Kubiś

58 600 15 21

694 470 673

aleksandra.kubis@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Doradca Serwisowy

Jakub Bolda

784 527 769

jakub.bolda@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Doradca Serwisowy

Tomasz Taras

600 485 331

tomasz.taras@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Doradca Serwisowy

Bartosz Jarmuż

795 493 309

bartosz.jarmuz@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Wojciech Grzesiak

536 260 219

wojciech.grzesiak@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Doradca Serwisowy

Jan Szmelter

691 849 739

jan.szmelter@zdunek.pl